מרץ 13, 2021
Comments Off

איך עוברים דירה

Post by :

Category: Uncategorized


מעבר ואריזה לקראת מעבר קרוב הוא זמן מלחיץ עבור כל בעל בית, אך במיוחד עבור אלה שאורזים בגדים. בין אם אריזת ארגזים, העברת רהיטים כבדים ובין אם אתם יודעים לאן להגיע – קחו זאת המדריך האולטימטיבי ליום המעבר. יש הרבה טיפים וטריקים כיצד לארוז את הבגדים לפני שתזיז אותם, כמו גם כמה טריקים לארוז אותם.

החלפת המגורים מביאה איתה אתגרים מיוחדים, ויש הרבה טיפים וטריקים כדי לגרום לה להתנהל בצורה חלקה. אם אתה מבצע את הצעדים הבאים, מעבר הביתה אמור להיות משב רוח, אך מעבר הביתה יכול לבוא עם מספר אתגרים.

במילים אחרות, אתה צריך לדעת מה אתה לא צריך לעשות כשאתה עובר לביתך הראשון, מה אתה יכול ומה לא יכול לעשות. אבל ברגע שארזת את חפציך, מעבר לדירה הראשונה שלך יהיה ללא ספק כרוך באחריות רבה.

אם אין לך אפשרות לאסוף אספקה ביום המעבר שלך

סיכמנו להלן מה אתה יכול לעשות עם טיפים לאריזה. זכרו שלא תוכלו לארוז את כל החפצים הביתיים בקופסאות, לכן וודאו שיש לכם שמיכות וכריות להגנה על הרהיטים ועל פריטים אחרים כאשר הם נכנסים לצוף. אינך מעוניין להעביר פריטים נוספים שאינך משתמש בהם או שאינם מתאימים לביתך החדש. יד – דבק את הידיים עם זוג כפפות לטקס טובות ושכבת נייר דבק עבה סביב האצבעות.

כשאספתם את כל הדברים החדשים שאתם צריכים

כדי לגור בדירה שלכם, אל תשכחו להעביר את כל הציוד והקופסאות לפני שתעבירו את הדברים שכבר יש לכם. לפני המעבר, ארז את כל מה שאתה צריך ואוהב וערוך רשימה של דברים שתוכל לקחת איתך לבית החדש שלך, כמו גם דברים שאתה צריך או אוהב. לאחר שתסיים את כל השלבים ברשימת הבדיקה הפשוטה הזו, תוכל לעבור לבית החדש שלך עם הבית הישן שלך והפקדה. אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את הפיקדון שלך בחזרה בעת מעבר דירה, וזה קל אם אתה מתעד את מצב הנכס שלך לפני שאתה נכנס אליו. בדוק אם לנכס ההשכרה שלך יש תנאים מסוימים למעבר נכס להשכרה. חלק מהנכסים להשכרה דורשים הודעה בכתב לפני המעבר, לכן בדקו את הנכסים לגבי נהלים נכונים והודיעו למשכיר על המעבר הממשמש ובא.

כאשר אתה עובר לביתך הראשון

זכור להודיע לבנק בהקדם האפשרי. אם אתם מגיעים מבניין עירוני, התקשרו למשרד הליסינג בכדי לקבל את כל מה שאתם צריכים לפני שאתם עוברים לגור בו. אם אתם שוכרים סוכן פינוי שיעבור למענכם, מומלץ לפנות למנהל האתר בזמן טוב כדי לתאם פגישה הריסה מוחלטת. שנה את כתובתך כשתעבור והתקשר או שלח דוא"ל לבנק לפני שתעבור להודיע להם על המעבר שלך – בזמן טוב. אם הבית החדש שלך פנוי כרגע, שאל את מנהל הנכס אם אתה יכול להתחיל להעביר לשם את חפציך מוקדם. אם החלטתם לעבור מדירתכם ולא לגור בבניין אחר, ציינו כי אתם כבר לא צריכים להיות ברשימת ההמתנה ופשוט לעבור לגור עכשיו, בסך הכל. יותר זול עבורך לעבור מאשר לעבור לגור 5-6 חודשים, מכיוון שדמי השכירות של הדירה כלולים פי 1.5 וייתכן שתצטרך להעביר כמה דברים. אבל אם הדירות החדשות ריקות, שאל את בעל הבית שלך אם אתה צריך לעבור או להתחיל לעבור לגור בו – לפני שהחכירה מתחילה באופן רשמי.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא למצוא מדריך להסרה ולעקוב אחר המדריך שלנו למעבר תוך שבועיים, ואחריו מדריך למעבר לאחר מכן, אך לפני כן.

זה יאפשר לך להתחיל להפנות מחדש את הדואר שלך ולהבטיח כי משלוחים חשובים לא יחליקו דרך הסדקים כשתעבור לביתך. בזמן שאתה יכול לעבור מהבית הנוכחי שלך ולעבור לבית החדש שלך, שמור יחידת אחסון שתאחסן את חפציך עד שתהיה מוכן אליהם.

אמנם זה לא נראה חשוב מדי, אך אם אתה שוכר משאית או שוכר כמה מובילים, ייתכן שתרצה להתקשר לדירתך מראש בכדי להזמין מקום חניה.

אף על פי כן

כלי הניקיון צריכים להיות המוקד העיקרי בעת החלפת דירות – ברשימה. אתה רוצה לנקות את הדירה הישנה שלך לפני המעבר ואת הדירה החדשה שלך לפני המעבר. אני מקווה שהמקום החדש יהיה נקי כשתעבור לגור, אך דאג שתצלם את המקום הישן שלך. דיברנו על איך לגרום למישהו אחר לשכור ממך ועל היתרונות והחסרונות של השכרת עצמך.

Comments are closed

דילוג לתוכן